Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Warsztaty Revit Open Door Tips&Tricks

27.05.2009

Spotkania Revit Open Door – Tips & Tricks od maja odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Warsztaty Revit Open Door Tips&Tricks poza Warszawą będą prowadzone przy wsparciu partnerów Autodesk, firm BUDiKOM, BIŚ Computers, PCC Polska i PROCAD. Zajęcia będą prowadzili eksperci – inżynierowie aplikacji dla architektury i budownictwa. Uczestnicy najbliższego spotkania będą pracować nad takimi zagadnieniami, jak modelowanie terenu z wykorzystaniem płaskiej mapy geodezyjnej w formacie DWG  i osadzanie na nim modelu budynku, tworzenie parametrycznych wypełnień balustrad oraz tworzenie parametrycznej rodziny z zagnieżdżonym detalem.
Warszawskie lekcje Revit Open Door Tips & Tricks cieszą się dużym powodzeniem architektów zainteresowanych zwiększaniem swoich umiejętności projektowania w programie Revit. Uczestnicy chętnie dzielą się swoimi wrażeniami w ankietach, w których bardzo wysoko oceniają stronę merytoryczną oraz organizację warsztatów
Inicjatywa Revit Open Door jest elementem wspierania użytkowników, którzy chcą w codziennej pracy efektywnie wykorzystywać posiadane rozwiązania Autodesk do modelowania informacji o budynku.
Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o warsztatach Revit Open Door można znaleźć na stronie www.autodesk.pl/revitopendoor.
 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube