Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zaprojektuj i Zbuduj

08.11.2007

W przetargu na przygotowanie i zarządzanie programem pilotażowym systemu Zaprojektuj i Zbuduj - Zamówienie nr 1 wybrano ofertę firmy Scott Wilson Ltd Sp. z o.o.

Kryterium oceny ofert była cena - cena oferty wynosi 8 295 390 mln euro (brutto).
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konsultingowych w zakresie przygotowania i zarządzania programem pilotażowym obejmującym:
• przygotowanie dokumentacji przetargowej w systemie Zaprojektuj i Zbuduj,
• wsparcie w przeprowadzeniu przetargów,
• nadzór inwestorski,
• analizę efektywności zastosowania systemu Zaprojektuj i Zbuduj oraz opracowanie wzorcowej dokumentacji przetargowej dla projektów tego typu.
Program pilotażowy obejmuje Moduł I, II i III zlecone trzem różnym Konsultantom. Niniejsze zamówienie obejmują następujące inwestycje (Zadania):
• Zadanie 1 – Zaprojektowanie i budowa jezdni północnej obwodnicy Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa w ciągu drogi krajowej nr 10 wraz z drogą wspomagającą odcinek Niedźwiedź - Zdunowo,
• Zadanie 2 – Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicą Olsztynka w ciągu drogi krajowej nr 51;

Źródło: GDDKiA

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube