Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu SPBT

05.11.2018

8 października Wojciech Hałat został wybrany nowym Prezesem Zarządu SPBT.

 

26 września br. do biura Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce wpłynęło oficjalne zawiadomienie, iż dotychczasowy prezes zarządu Michał Daszkiewicz zrezygnował z pełnionej funkcji i członkostwa w SPBT z powodu ustania jego zatrudnienia w firmie CEMEX Polska.

Mając powyższe na względzie oraz działając w myśl zapisów §17 ust. 3 Statutu SPBT, pozostali członkowie zarządu, w trakcie specjalnego posiedzenia 8 października br., jednomyślnie postanowili o powierzeniu pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Wojciechowi Hałatowi, prezesowi Zarządu Spółki Górażdże Beton.

 

 

Wojciech Hałat jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadacz dyplomu MBA certyfikowanego przez London Business School. Od roku 1998 związany z Grupą Górażdże. Od tego momentu pełnił wiele kluczowych funkcji menadżerskich, m.in. dyrektora finansowego, oraz dyrektora technicznego w Gruzji, project managera w Rosji i w Kazachstanie, a także dyrektora ds. zakupów w Polsce. Uczestniczył w wielu zakończonych sukcesem projektach międzynarodowych w koncernie HeidelbergCement, których celem była poprawa efektywności operacyjnej i optymalizacji kosztowej. Obowiązki dyrektora zarządzającego, prezesa zarządu Górażdże Beton objął z dniem 1 lutego 2017 r., pełniąc uprzednio obowiązki dyrektora ds. zakupów w Grupie Górażdże.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube