Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

IV Forum Budowlane - Płock 2016

11.01.2017

W dniach 16-17 listopada 2016 r. już po raz czwarty w murach płockiej Filii Politechniki Warszawskiej odbyło się Forum Budowlane - Płock 2016.

Impreza zorganizowana została przez Instytut Budownictwa Wydziału Budownictwa Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Komitetowi organizacyjnemu przewodniczył dr inż. Artur Koper, a naukowemu - dr hab. inż. Roman Marcinkowski, prof. PW.

Swoją nową formułą IV Forum Budowlane znakomicie wpisało się w obchody jubileuszu 50-lecia działalności płockiej Filii Politechniki Warszawskiej. W jego ramach prowadzona była konferencja „Aktualne problemy naukowo-techniczne budownictwa”, odbywały się wystawy i wystąpienia promocyjne firm oraz warsztaty dla inżynierów budownictwa.

 

 

W trakcie konferencji odbyło się 6 sesji poświęconych problematyce konstrukcyjnej, geotechnicznej, technologiczno-organizacyjnej, badaniu wyrobów i materiałów budowlanych, problemom eksploatacji obiektów i energooszczędności budownictwa. Treść referatów została opublikowana w monografii konferencyjnej „Aktualne problemy naukowo-techniczne budownictwa”. W forum udział wzięło ponad 200 osób.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy podjęli trud i wykazali inicjatywę czynnego uczestnictwa w IV Forum Budowlanym.

 

dr inż. Artur Koper

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+