Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zjazd Pomorskiej OIIB

10.04.2019

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna przeprowadziła postępowania w wyniku których 362 osoby uzyskały w ubiegłym roku uprawnienia budowlane. Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej prowadził w 2018 r. 63 postępowania wyjaśniające: 43 dotyczyły odpowiedzialności zawodowej, a 4 – dyscyplinarnej. Jedna sprawa była poza kompetencją rzecznika.

Do Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego wpłynęło 10 wniosków: 9 w trybie odpowiedzialności zawodowej, zaś 1 w trybie odpowiedzialności dyscyplinarnej. Sąd rozpatrzył także dwa wnioski, które wpłynęły w 2017 r.

 

Franciszek Rogowicz – przewodniczący Rady Pomorskiej OIIB

 

W ubiegłym roku pod patronatem POIIB została zorganizowana IV edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową wykonaną na Politechnice Gdańskiej. Podsumowując, delegaci udzielili absolutorium Okręgowej Radzie za 2018 r., zatwierdzili sprawozdanie finansowe oraz przyjęli budżet na 2019 r.

 

MOB

Zdjęcia: Kamil Gozdan

 

Przeczytaj też: PIIB na arenie międzynarodowej

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube