Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

biuraprojektowe.eu - nowa platforma dla projektantów

21.12.2018

biuraprojektowe.eu to platforma internetowa mająca na celu zrzeszenie specjalistów branży usług projektowych i inwestorów poprzez zapewnienie powszechnego oraz bezpłatnego dostępu do bazy usług.

Intuicyjna baza projektantów, w której wybór odpowiedniego specjalisty ułatwia wyszukiwarka dostosowana do preferencji i potrzeb inwestora, indywidualne profile użytkowników, które poza danymi kontaktowymi zawierają zdjęcia i informacje o zrealizowanych projektach, a także referencje i szczegółowe opinie dotyczące współpracy – wszystko to oraz wiele innych opcji stworzono w celu ułatwienia inwestorom wyboru projektanta.

 

 

Nie mniej możliwości platforma oferuje specjalistom. Projektanci, architekci, geodeci, konstruktorzy, urbaniści, rzeczoznawcy, inspektorzy nadzoru czy przedstawiciele innych, wąskich specjalizacji mają możliwość założenia spersonalizowanego profilu, który staje się ich wizytówką, a jednocześnie, za pośrednictwem informacji o realizowanych projektach, wspartych opiniami inwestorów, realną reklamą oferowanych usług. Profile są widoczne w bazie specjalistów, z której korzystają inwestorzy oraz inne podmioty planujące rozpoczęcie współpracy międzybranżowej. Opcja skorzystania z porady prawnej jest dostępna także dla tego kręgu użytkowników i została dostosowana do specyfiki trybu ich pracy, co oznacza, że w ciągu 48 godzin za pośrednictwem telefonu lub wiadomości e-mail otrzymują kompleksową odpowiedź na nadesłane pytanie. Dla pracodawców, absolwentów i studentów poszukujących zatrudnienia w wyuczonym zawodzie udostępniono bazę zleceń i ogłoszeń o pracę.

W dziale Aktualności znajdują się natomiast treści ściśle związane z branżą projektową, uporządkowane według określonych kategorii – Artykuły branżowe, Dla inwestora, Prawo, Ciekawostki. Każdego dnia czytelnicy otrzymują dawkę informacji o trendach, nowoczesnych rozwiązaniach, zmianach w przepisach prawa czy branżowych nowinkach z kraju i ze świata.

Wsparcie dla nowatorskiej idei biuraprojektowe.eu wyraziły dotychczas Stowarzyszenie Architektów Polskich, Politechnika Wrocławska oraz Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube