Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wola Libre w Warszawie gotowa

15.05.2018

Wola Libre została już odebrana przez Państwową Straż Pożarną. Aktualnie mają miejsce wewnętrzne kontrole mieszkań i części wspólnych. Jednocześnie na terenie budowy trwają prace ogrodnicze i ostatnie prace porządkowe.

 

 

Wola Libre to inwestycja BPI Real Estate Poland. Nowoczesny budynek powstał przy ul. Obozowej 20 na Woli. W czerwcu br. rozpocznie się proces przekazywania mieszkań klientom inwestycji.

W ramach inwestycji zostało wybudowanych w sumie 274 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 m². Znajdują się tu klasyczne mieszkania o powierzchni od 40 do 98 m² z balkonem bądź loggią, softlofty na parterze o wysokości aż 3,7 m, powierzchni mieszkań 43–62 m² oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków do 50 m² oraz apartamenty o powierzchni do 124 m², które mają dwupoziomowe tarasy na dachu.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube