Projektant Architektury

śląskie

03.11.2011

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce ponad 270 osób i ponad 3300 inżynierów na całym świecie. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Katowice
Nr ref. 4/11/2011

Wymagania:
– uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej
– co najmniej 2-letnie doświadczenie jako samodzielny projektant
– praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD
– doświadczenie w obszarze projektów przemysłowych (zakłady produkcyjne, magazynowe, oczyszczalnie ścieków itp.)
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wysokie umiejętności analityczne
– orientacja na rezultaty oraz kontrolę postępów
– umiejętność pracy zespołowej
– mile widziane uprawnienia do kierowania robotami
– dodatkowym atutem będzie dobra znajomość branży przemysłowej na Śląsku

Zakres obowiązków:
– wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentów projektowych, w konsultacji z przedstawicielami innych branż
– uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
– reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji
– uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i procesie pozyskiwania zleceń dla firmy

Oferujemy:
– ciekawą i pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim firmie inżynierskiej
– możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
– atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z szerokim pakietem socjalnym (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny wraz z formułą ochrony danych osobowych) na następujący adres:

rekrutacja@tebodin.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Kontakt:

Telefon: (22) 33 44 238

Email: rekrutacja@tebodin.pl

Województwo: śląskie