Inspektor ds. technicznych

kujawsko-pomorskie

13.06.2019

Poszukujemy osoby na stanowisko

Inspektora ds. technicznych / Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa

wymiar etatu: 1,0 etatu, umowa na zastępstwo na czas określony

Zakres obowiązków:

– wspomaganie nadzoru inwestorskiego nad pracami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze,
– wspomaganie organizacji prac remontowo-budowlanych i inwestycyjnych,
– bieżąca współpraca z Inspektorami Nadzoru w zakresie realizowanych zamierzeń,
– bieżąca współpraca z firmami wykonawczymi ? egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac,
– bieżąca współpraca z Administratorami Nieruchomości i Samorządami Nieruchomości,

Wymagania:

– znajomość podstawowych zagadnień branży budowlanej,
– wykształcenie średnie lub wyższe ogólnobudowlane,
– znajomość przepisów prawa budowlanego i przepisów techniczno-budowlanych,
– biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office ? Excel oraz AutoCAD,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
– dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów.

Mile widziane:
znajomość procesów inwestycyjnych i podstaw zarządzania nieruchomościami,

Oferujemy:

– umowę o pracę na czas określony (na zastępstwo),
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
– wsparcie doświadczonego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego i oświadczenia RODO) na adres e-mail: d.kmuk@fordonskasm.pl do dnia 30.06.2019 r. W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska pracy: aplikacja Inspektor ds. Technicznych.

Kontakt:

Telefon: 510696748

Email: d.kmuk@fordonskasm.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie