Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

BIM Manager

mazowieckie

23.07.2019

Szukam pracy jako BIM Manager. Mogę wdrożyć Revit/BIM w multidyscyplinarnej pracowni projektowej. Standard projektowy do LOD400. Mogę także podjąć pracę w biurze architektonicznym (preferuję wiele dyscyplin). Możliwy kontrakt stały, bądź czasowy - celem usprawnienia standardów, przeszkolenia personelu, bądź do ewentualnych ustaleń z inwestorem w zakresie wymagań (stawka godzinowa + dojazd)

Znam się także na rozwiązaniach dotyczących geodezji, chmur punktów i obróbek zdjęć z drona, na dane Civil 3D bądź Revit.

Mogę pracować w pracowni projektowej (consultingowej) bądź u generalnego wykonawcy, inwestora. Możliwe także zarządzanie procesem projektowym BIM, monitorowanie prac na budowie za pomocą drona bądź rozszerzonej rzeczywistości.

Mogę pracować w Warszawie lub okolicach, bądź zdalnie, z regularnym dojazdem do siedziby firmy.

W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Kontakt:

Telefon: 665186610

Email: manofbim@gmail.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube