Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kosztorysant budowlany do projektu internetowego

cała Polska

12.09.2019

Szukam doświadczonego kosztorysanta budowlanego do zrealizowania projektu internetowego - przebudowy aplikacji serwisu Kalkulatory Budowlane (kb.pl) - wycena kosztów budowy domów jednorodzinnych oraz wykończenia pomieszczeń mieszkalnych.

Realizacja projektu odbędzie się w IV kwartale 2019, ewentualnie może się przedłużyć do początku 2020.

W ramach projektu wymagamy (fizycznej) obecności na 2-3 całodniowych warsztatach (w Warszawie), na których będzie opracowywany nowy szkielet aplikacji do kosztorysowania. W warsztatach wezmą udział również osoby zajmujące się projektowaniem aplikacji, programiści oraz osoby obsługujące aplikację.

Poza tymi warsztatami praca w 100% zdalna bez wymaganej dostępności o konkretnych godzinach ani fizycznej obecności. Rolą kosztorysanta będzie przygotowanie (w oparcie o wspólne ustalenia z warsztatów) danych na podstawie których będzie działał kalkulator internetowy. Wymagam tylko terminowego przygotowania danych wsadowych (będzie na to co najmniej 1-2 miesiące)

Po zakończeniu projektu będziemy chcieli odpłatnie zamawiać aktualizację danych do wycen - praca zdalna.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie na podany adres e-mail informacji o swoim doświadczeniu w branży kosztorysowania oraz informacji o dostępności na całodniowe warsztaty (będą to 2-3 osobne spotkania, a nie 3 dni pod rząd).

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie!

Kontakt:

Telefon: 602608043

Email: marcin.gajewski@kb.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube