Kierownik budowy linii tramwajowej – Częstochowa

śląskie

07.01.2020

Zadania:

– kierowanie budową / robotami torowymi podczas prowadzonej modernizacji sieci tramwajowej,
– działanie zgodne z wymogami przepisów prawa i standardami firmy,
– koordynowanie i planowanie pracy kierowników robót,
– prowadzenie korespondencji kontraktowej zgodnie z przyjętymi standardami,
– współpraca z zamawiającym i inżynierem kontraktu.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne,
– uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej bez ograniczeń,
– minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy / kierownika robót w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury kolejowej,
– umiejętność obsługi programu MS Project.

Oferujemy:

– pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
– samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego,
– atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań,
– przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Kontakt:

Telefon: 604064756

Email: karolina.grula@manpower.pl

Województwo: śląskie