Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

BIM Manager

mazowieckie

16.02.2020

Oferuję usługi jako BIM Manager.

Mogę opracować lub poprawić istniejące standardy Revit + opracować skrypty automatyzujące pracę i kontrolę jakości nad modelem.

Jestem w stanie opracować standardy Revit do LOD 400 - ten poziom szczegółowości geometrycznej jest przeznaczony dla firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów bądź modułów. Mogę, w ramach tej standaryzacji opracować cykl życia modelu w organizacji, z uwzględnieniem modeli produkcyjnych - pozwoli to zmniejszyć bądź całkowicie zniwelować straty na materiałach wynikające z niedoskonałości dokumentacji CAD (np. otwory drzwiowe, okienne, rozkroje płyt + łączenia, plus dane z modelu mogą iść do programów CNC, celem automatyzacji cięcia płyt pod produkcję).

Znam też niuanse związane z opracowaniem standardów Revit spełniające wymagania pewnego inwestora, który wymaga, w pewnych miejscach standardu LOD350. Mogę w ciągu kilku miesięcy opracować standardy, które pozwolą nawiązać współpracę z tym zamawiającym i zapewnić sobie długotrwałe kontrakty na prace projektowe.

Opracowuję standardy dla wszystkich branż w Revit, znam też Navisworks, Dynamo+Python i programy do infrastruktury (w tym przenoszenie danych do Revit, wraz z budowaniem modelu).

Mogę też "naprawić" model, jeśli firma ma problem ze spełnieniem warunków kontraktowych i zamawiający odmawia płatności z powodu usterek (brak spełnienia wymagań kontraktowych BEP).

W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu, z chęcią porozmawiam o Państwa potrzebach i mogę opracować proces wdrożenia dostosowany do organizacji i jej potrzeb. Jestem otwarty na propozycję współpracy długo- i krótkofalowe. Jeśli kontrakt jest ciekawy jestem otwarty na przeprowadzkę do innego miasta.

Nr telefonu: 665186610

Kontakt:

Telefon: 665186610

Email: manofbim@gmail.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube