Majster budowy

cała Polska

04.03.2020

Dla naszego klienta – prężnie działającej firmy budowlanej, realizującej projekty na terenie całej Polski, której specjalizacją są pokrycia dachowe oraz fasady, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Siedziba firmy: Opole

Opis stanowiska:
– kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań,
– nadzór oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie,
– realizacja budowy zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą,
– przyjmowanie oraz kontrolowanie dostawy materiałów na teren budowy,
– nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP,
– przekazywanie dokumentacji do biura,
– nadzór nad powierzonym sprzętem.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe – techniczne, zawodowe,
– min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników na budowie,
– wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,
– znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego,
– uprawnienia na podnośniki oraz czynne prawo jazdy kat. B,
– dyspozycyjność i gotowość do pracy podczas częstych delegacji na terenie Polski.

Oferujemy:
– wynagrodzenie 4500 – 6000 zł netto podstawy,
– atrakcyjny system premiowy,
– zapewnione zakwaterowanie podczas delegacji,
– codziennie ciepłe obiady,
– samochód oraz telefon służbowy,
– pracę w firmie należącej do liderów w branży budowlanej,
– długofalową współpracę w strukturach firmy, możliwość rozwoju zawodowego.

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem https://illustro.pl/wp-content/uploads/Informacje-dotycz%C4%85ce-przetwarzania-danych-osobowych.pdf

KRAZ: 6257

Kontakt:

Telefon: 574474789

Email: sandra.samsel@illustro.pl

Województwo: cała Polska