Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Marcopol Sp. z o.o. wyróżniony w konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2017

05.02.2018

26 stycznia podczas uroczystej Gali „Pracodawców Pomorza” odbywającej się w gdańskiej Amber Expo, Marcopol Sp z o.o. otrzymał wyróżnienie w konkursie Pomorskiego Pracodawcy Roku 2017 w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 250 pracowników.

Konkurs Pomorskiego Pracodawcy Roku skierowany jest do pomorskich firm, mających znaczący udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, których działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu, będąc przy tym organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

 

 

Jeżeli mowa o samym konkursie, nagrody były przyznawane w trzech kategoriach: przedsiębiorstwa małe – zatrudniające do 50 pracowników, średnie – od 51 do 250 i duże powyżej 250 zatrudnionych pracowników. Poza Marcopol sp. z. o.o. nagrody otrzymały również następujące przedsiębiorstwa: m.in. Ergo Hestia, LPP, Izohan czy Netz.

Marcopol sp. z o.o. to producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Firma posiada 12 oddziałów w Polsce oraz 4 filie zagraniczne. Dostarcza swoje produkty dla wielu branż: od przemysłu meblarskiego po stoczniowy.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube